Autorenova Žatec - servis nákladních vozů, prodej Avia, Tachografy

Historie společnosti

Autorenova Žatec - sídlo firmy

Firma Autorenova Žatec, s.r.o. vznikla v roce 1992 v rámci první vlny velké privatizace z žatecké provozovny ČSAO Proboštov a to beze změny výrobního programu, který byl zaměřen na opravy silničních vozidel se specializací na servis nákladních vozů AVIA a TATRA. Od roku 1992 je naše společnost jako autorizovaný dealer Letňany, posléze DAEWOO AVIA a opět Avia Ashok Leyland Motors součásti celorepublikové servisní sítě tohoto výrobce nákladních vozů. Dominantním výrobním programem naší společnosti byla servisní a opravárenská činnost vozidel, prodej originálních náhradních dílů AVIA . Naše společnost zaměřila svou činnost také na servis, prodej vozů a náhradních dílů pro nákladní a užitková vozidla značky NISSAN. Od roku 1997 jsou významnou doplňkovou činností našeho servisu montáže, ověřování a opravy tachografů pro vozy všech značek.

Vzhledem k ukončení výroby vozidel AVIA v České republice jsme se začali plně věnovat právě našemu doplňkovému programu a sice ověřování tachografů. Máme tři vyškolené mechaniky, kteří Vám odborně Váš tachograf ověří popř. provedou menší opravy, které jsme schopni v rámci našich kompetencí provádět. Dále naše společnost provádí:
měření emisí pro osobní i nákladní automobily a autobusy včetně měření emisí na LPG.

Smluvní ceny od 800,– Kč bez DPH za hod

Další služba pro zákazníky: Připravíme a zajistíme provedení STK na OA.

Úzce spolupracujeme s firmou Radhof s.r.o. , která má provozovnu v našem areálu a zabývá se v prvé řadě přestavbami osobních automobilů na LPG.